Kusadasi - Hurriyet

iamTravelr

Admin
Staff member
Blogger
Yes, pretty interesting article that i read this morning. But i have to moved this thread here because article is Tukish unfortunately. Hope you translate it Turco :D

Saskia Huisman ve kızı Lara
Saskia is wife of our travel agency's boss and i love their baby Lara :)

Gercekten cok ilginc ve guzel bi yazi olmus hele su yastik altinda tuttuklari para aklama olayi vede ab ye girince fiyatlarin artacagini tahmin edip bi nevi yatirim teshisleri cok ilgin ve dogruydu....ben hic isin orasini dusunmemistim ya su Gavur milleti neleri dusnuyor
Bi yandanda uzuluyorum 20-30 senedir Adada adamin hala bi evi yok hala kirada bunlar geliyor basiyor parayi aliyor.

Mella

Administrator
Staff member
Blogger
Sonny said:
Gercekten cok ilginc ve guzel bi yazi olmus hele su yastik altinda tuttuklari para aklama olayi vede ab ye girince fiyatlarin artacagini tahmin edip bi nevi yatirim teshisleri cok ilgin ve dogruydu....ben hic isin orasini dusunmemistim ya su Gavur milleti neleri dusnuyor
Bi yandanda uzuluyorum 20-30 senedir Adada adamin hala bi evi yok hala kirada bunlar geliyor basiyor parayi aliyor.
God my Turkish is really Improving!! (not) The only word i understood was ''cok''. good huh :eek: